piątek, 25 października 2013 16:33

Poszukiwany ukrył się w kabinie ciągnika

 

Poszukiwany 46-letni mężczyzna został zatrzymany przez funkcjonariuszy z Komisariatu Policji w Kłecku. Ukrył się w kabinie ciągnika siodłowego w Kiszkowie.

W ostatnim czasie policjanci z kłeckoskiego komisariatu otrzymali informację dotyczącą mężczyzny poszukiwanego za oszustwa dwoma listami gończymi przez Komendę Miejską Policji w Poznaniu. Wynikało z niej, że 46-latek może przybywać na terenie Kiszkowa. Ustalono ponadto, że mężczyzna ten na początku tego roku oddalił się z zakładu karnego, w którym przebywał.

Ostatecznie został on zatrzymany w Kiszkowie na terenie jednego z zakładów pracy w kabinie ciągnika siodłowego, w którym ostatnio pomieszkiwał.

źródło: Komenda Powiatowa Policji w Gnieźnie

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane