wtorek, 05 listopada 2013 23:23

Podsumowanie akcji "Znicz 2013"

 

Policjanci, funkcjonariusze Żandarmerii Wojskowej, Straży Miejskiej oraz Inspekcji Transportu Drogowego dbało o bezpieczeństwo na drogach powiatu gnieźnieńskiego w ramach akcji "Znicz 2013".

Ujawniono 6 nietrzeźwych kierujących. Wśród nich znajdował się 22-letni mieszkaniec powiatu gnieźnieńskiego, który w Niechanowie kierował samochodem marki Peugeot 406. Mężczyzna został zatrzymany do kontroli drogowej przez policjantów z Komisariatu Policji w Witkowie. Przeprowadzone badanie wykazało w jego organizmie 2,2 promila alkoholu. Dodatkowo 22-latek posiadał przy sobie niewielką ilość środków odurzających.

Akcję "Znicz 2013 uznać należy za spokojną i bezpieczną. W ciągu czterech ostatnich dni na drogach powiatu gnieźnieńskiego policjanci odnotowali jeden wypadek drogowy, w którym jedna osoba została ranna, doszło również do dwunastu kolizji drogowych.

źródło: Komenda Powiatowa Policji w Gnieźnie

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane