wtorek, 15 października 2013 15:29

Nietrzeźwy kierowca quada spowodował kolizję

 

11 października 2013 roku o godzinie 17 na ulicy św. Wawrzyńca w Gnieźnie nietrzeźwy kierowca, jadąc niezarejestrowanym quadem, spowodował kolizję drogową.

Jak wynika z ustaleń policji, kierujący quadem marki Lifan 42-letni mieszkaniec Gniezna, jadąc chodnikiem ulicy św. Wawrzyńca, zjechał z niego i uderzył w prawidłowo zaparkowany samochód marki Daewoo Nubia, którym kierował 57-letni gnieźnianin.

Kierowca czterokołowca posiadał sądowy zakaz prowadzenia pojazdów. Pojazd, którym się poruszał, był niezarejestrowany, czyli niedopuszczony do ruchu, a jego właściciel miał  ponad 1 promil alkoholu w organizmie. Quad został zabezpieczony na parkingu depozytowym.

Niebawem 42-latek za popełnione przestępstwa i wykroczenia odpowie przed Sądem Rejonowym.

źródło: Komenda Powiatowa Policji w Gnieźnie

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane