piątek, 25 października 2013 17:00

Dwudziestolatek skoczył z dachu

 

24 października 2013 roku w centrum miasta 20-latek po awanturze domowej i mediacji z policjantami skoczył z dachu kamienicy.

Przed godziną 20 gnieźnieńscy policjanci zostali wezwani na interwencję do jednego z mieszkań znajdujących się w centrum miasta. Na miejscu zastali kobietę, która powiedziała, że jej 20-letni syn, będąc pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających, wszczął awanturę domową. Pobił matkę i wyrzucił z mieszkania. Funkcjonariusze wezwali pogotowie, które zabrało pokrzywdzoną do szpitala. Mężczyzna zabarykadował się w mieszkaniu i pomimo wielokrotnych próśb nie wpuścił mundurowych do mieszkania. Po pewnym czasie wyszedł na balkon i groził, że skoczy. Na miejsce wezwano policyjnego negocjatora i psychologa z Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu, pogotowie oraz straż pożarną, która rozstawiła poduszkę pneumatyczną. Wówczas 20-latek wszedł na dach kamienicy. Próby negocjacji skończyły się fiaskiem i chłopak skoczył na niższy, przeszklony dach. Służby medyczne podjęły reanimację, po czym z poważnymi obrażeniami ciała przewiozły desperata do szpitala.

źródło: Komenda Powiatowa Policji w Gnieźnie

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane