Jesteś tutaj:Wywiady Rafał Wichniewicz
Rafał Wichniewicz

Rafał Wichniewicz

poniedziałek, 21 listopada 2022 18:07

Wypadek na szosie w Świątnikach Małych

W poniedziałkowy wieczór na szosie prowadzącej z Gniezna do Janowca Wielkopolskiego doszło do wypadku drogowego.

Miasto Gniezno wciąż jeszcze czeka na kolejną transzę środków finansowych od Wojewody Wielkopolskiego na dodatek węglowy.

Kobietę i mężczyznę, którzy wyjechali ze sklepu ze skradzionym towarem, zatrzymali gnieźnieńscy policjanci podczas patrolu.

poniedziałek, 21 listopada 2022 12:34

Zranił brata siekierą - zapadł prawomocny wyrok

Przed Sądem Apelacyjnym w Poznaniu zapadł wyrok wobec Kazimierza O., który w sierpniu ub. roku podczas rodzinnej awantury uderzył brata siekierą w głowę.

Mniej pociągów regionalnych pomiędzy Gnieznem a Inowrocławiem - tak wynika z nowego rozkładu jazdy, jaki pojawił się na stronach przewoźników. Mieszkańcy już teraz piszą o sporych problemach.

niedziela, 20 listopada 2022 19:56

Pożar baraku w niedzielne popołudnie

20 listopada strażacy zostali zadysponowani do pożaru, jaki wystąpił na jednej z działek, położonej na pograniczu gminy Gniezno i Trzemeszno.

niedziela, 20 listopada 2022 13:02

Ostrzeżenie przed oblodzeniem

Powiatowe Centrum Zarządzania Kryzysowego ostrzega przed możliwym wystąpieniem oblodzenia na drogach w nocy z niedzieli na poniedziałek.

niedziela, 20 listopada 2022 12:32

Morsowali w atmosferze lata i wakacji

Kiedy w końcu nastały warunki godne dla miłośników zimnych kąpieli, ci przybyli na plażę z parawanem, dmuchanymi kołami i w kolorowych koszulach.

sobota, 19 listopada 2022 13:44

Pożar domku letniskowego w sobotni ranek

Zastępy z trzech jednostek zostały zadysponowane do pożaru domku letniskowego, który spłonął w Karczewku w gminie Kiszkowo. 

W piątek służby zostały powiadomione o ujawnieniu ciała kobiety w jednym z mieszkań na terenie Gniezna. W środku znaleziono także hodowlę pająków.

Strona 1 z 916

Ostatnio dodane