Jesteś tutaj:Sport ENEA Polish U-19 Open w Gnieźnie wystartowało
piątek, 09 września 2022 11:19

ENEA Polish U-19 Open w Gnieźnie wystartowało

  mn
ENEA Polish U-19 Open w Gnieźnie wystartowało zdjęcie nadesłane

W gnieźnieńskiej hali Sportowo-Widowiskowej GOSiR ruszyły Międzynarodowe Mistrzostwa Polski U-19 czyli ENEA Polish U-19 Open. W turnieju głównym zobaczymy 85 zawodników z 8 krajów. Niezwykle silne ekipy wystawiły reprezentacja Polski i Anglii.

W czwartkowe popołudnie wystartował turniej główny zawodów. Pierwszego dnia obserwujemy dziewięć pojedynków w grach pojedynczych mężczyzn, kobiet i grze podwójnej mężczyzn. W turnieju startują reprezentanci Polski, Anglii, Czech, Niemiec, Ukrainy, Słowacji, Holandii oraz Sri Lanki.

Zawody można śledzić na żywo w niezwykle rozbudowanym serwisie wynikowym TournamentSoftware.com oraz w live streamingu telewizyjnym.

Serwis wynikowy:
https://bwf.tournamentsoftware.com/tournament/935E9F96-1ABA-45EE-88AB-D25CCE3E419F/matches

Relacja live TV:
https://www.youtube.com/c/BADMINTONPOLSKA

ENEA Polish U-19 Open to jeden z najważniejszych turniejów badmintonowych w Polsce dla zawodników do lat 19. W Gnieźnie startują najlepsi polscy badmintoniści kadry narodowej juniorów z Dominikiem Kwintą na czele, świeżo upieczonym brązowym medalistą Mistrzostw Europy Juniorów w Serbii oraz Mateuszem golasem i Mają Janko, medalistami z tegorocznej edycji Olimpijskiego Festiwalu Młodzieży Europy w Bańskiej Bystrzycy.

Sponsorem tytularnym wydarzenia jest Enea. Kluczowymi partnerami imprezy są Ministerstwo Sportu i Turystyki. Miasto Gniezno oraz Gnieźnieński Ośrodek Sportu i Rekreacji. Partnerami Polskiego Związku Badmintona są KGHM, PZU Dobra Drużyna, PKN Orlen, PKO Fundacja, Polski Badminton oraz Badminton Europe. Partnerem technicznym jest firma Victor.

Ramowy harmonogram imprezy (hala GOSiR Gniezno, ul. Sportowa 3):

08.09.2022 g.16.00 Start turnieju głównego

09.09.2022 g. 9.00 Turniej główny, g.17.00 Pojedynki ćwierćfinałowe

10.09.2022 g. 9.00 Pojedynki półfinałowe, g. 13.00 Pojedynki finałowe

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane