Jesteś tutaj:Kultura Archistorie w Domu Powstańca Wielkopolskiego - warsztaty
środa, 16 listopada 2022 13:00

Archistorie w Domu Powstańca Wielkopolskiego - warsztaty

  mn

Zapraszamy do Starego Ratusza na ostatnie spotkanie w mini cyklu rodzinnych warsztatów architektonicznych.

Zajęcia odbędą się w Domu Powstańca czyli w Sali pamięci o powstaniu wielkopolskim. W swojej nazwie odwołuje się ona metaforycznie do pozytywnych skojarzeń z naszym regionem czyli Wielkopolską – naszym wspólnym domem.

Poznajmy więc tego wyimaginowanego mieszkańca tego domostwa. Dowiemy się co lubi robić, gdzie śpi i co je, jak się relaksuje. Sprawdzimy, czy pamięć tego „domu” można przełożyć na pamięć o naszych osobistych domach, w których na co dzień żyjemy. Na uczestników czekają różne aktywności i zabawy na wystawie. Nie zabraknie warsztatu konstruktorsko-plastycznego.

Organizatorzy zapraszają dzieci od lat 6 z opiekunami 20 listopada, g. 11.00, zapisy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane