W poniedziałkowy wieczór na szosie prowadzącej z Gniezna do Janowca Wielkopolskiego doszło do wypadku drogowego.
Miasto Gniezno wciąż jeszcze czeka na kolejną transzę środków finansowych od Wojewody Wielkopolskiego na dodatek węglowy.
Kobietę i mężczyznę, którzy wyjechali ze sklepu ze skradzionym towarem, zatrzymali gnieźnieńscy policjanci podczas patrolu.
Przed Sądem Apelacyjnym w Poznaniu zapadł wyrok wobec Kazimierza O., który w sierpniu ub. roku podczas rodzinnej awantury uderzył brata siekierą w głowę.
Mniej pociągów regionalnych pomiędzy Gnieznem a Inowrocławiem - tak wynika z nowego rozkładu jazdy, jaki pojawił się na stronach przewoźników. Mieszkańcy już teraz piszą o sporych problemach.
W ostatnim czasie wykonano dalszy etap dostosowywania miejsc postojowych, istniejących na ul. Jana Pawła II, do obowiązujących przepisów.
20 listopada strażacy zostali zadysponowani do pożaru, jaki wystąpił na jednej z działek, położonej na pograniczu gminy Gniezno i Trzemeszno.
niedziela, 20 listopada 2022 13:02

Ostrzeżenie przed oblodzeniem

Powiatowe Centrum Zarządzania Kryzysowego ostrzega przed możliwym wystąpieniem oblodzenia na drogach w nocy z niedzieli na poniedziałek.
Strona 1 z 839

Ostatnio dodane