Jesteś tutaj:Blogi Sprostowanie ws. wypowiedzi
wtorek, 01 marca 2016 15:46

Sprostowanie ws. wypowiedzi

 
Sprostowanie ws. wypowiedzi archiwum redakcji

W opublikowanym w dniu 25 lutego 2015 roku felietonie o treści "Radni specjalnej peregrynacji" zawarta została nieprawdziwa informacja, która zostaje tym samym sprostowana.

Autor wspomnianego tekstu, a także niniejszego oświadczenia stwierdza, że we fragmencie:

Kolejny jest radny Ryszard Niemann, który kwestionuje sens wydawania 400 tysięcy z żużla na sport a nie kulturę, a po wyprostowaniu jego myśli przez panią skarbnik miasta, że te pieniądze przecież pójdą na Przedszkole nr 12 (nie słuchało się uważnie na komisjach, prawda?), (...)

zawarto nieprawdziwą informację, jakoby cytowane słowa miał wypowiedzieć radny Ryszard Niemann, ani że wskazana sytuacja na obradach Rady Miasta Gniezna z 24 stycznia br. oraz poprzedzających ją komisjach dotyczyła jego osoby. W związku z tym autor przeprasza zainteresowanego za powyższe słowa.

Rafał Wichniewicz

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.