wtorek, 09 listopada 2021 08:15

Kolejne sukcesy karateków Inochi

mn
Kolejne sukcesy karateków Inochi zdjÄ™cie nadesÅ‚ane

SzeÅ›ciu zawodników reprezentowaÅ‚o klub karate Inochi Gniezno na zawodach, które odbyÅ‚y siÄ™ 6 listopada w Bydgoszczy.

Podczas zmagaÅ„, Marcin WoliÅ„ski w konkurencji kumite indywidualne mężczyzn 75kg znalazÅ‚ siÄ™ na trzecim miejscu, zdobywajÄ…c brÄ…zowy medal. Bernadetta Kuleczka w konkurencji kata indywidualne seniorek również wywalczyÅ‚a trzecie miejsce, osiÄ…gajÄ…c brÄ…zowy medal.

MÅ‚odsze zawodniczki Inochi Zuzanna Gbur oraz Barbara CieÅ›liÅ„ska w kategorii kata indywidualne dziewczÄ…t 10-11 lat zajęły ex aequo trzecie miejsce. Natomiast Jolanta Woźniak, startujÄ…c w kumite indywidualnym oraz kata indywidualnym dziewczÄ…t 12-13 lat, zajęła piÄ…tÄ… pozycjÄ™. W zawodach wziÄ™li również udziaÅ‚ Alicja KaszyÅ„ska oraz Kacper Majchrzak zajmujÄ…c tym razem dalsze miejsca. Wszystkim serdecznie gratulujemy .