poniedziałek, 15 kwietnia 2019 09:24

4 medale Inochi Gniezno na Mistrzostwach Ziemi Legnickiej

mn
4 medale Inochi Gniezno na Mistrzostwach Ziemi Legnickiej zdjęcie nadesłane

Czteroosobowa reprezentacja zawodników Klubu Karate Inochi Gniezno w minionÄ… sobotÄ™ wybraÅ‚a siÄ™ do Legnicy na XXVIII Mistrzostwa Ziemi Legnickiej w Karate Olimpijskim.

ByÅ‚y to również zawody kwalifikacyjne do Mistrzostw Polski Juniorów i U-21. Nasi zawodnicy stoczyli wiele udanych pojedynków i wszyscy uplasowali siÄ™ na podium, wracajÄ…c z czterema medalami do Gniezna.

Alicja KaszyÅ„ska zdobyÅ‚a srebrny medal w konkurencji kumite ind. dziewczÄ…t 8-9 lat przegrywajÄ…c jedynie ostatniÄ… walkÄ™ finaÅ‚owÄ…. Jolanta Woźniak wywalczyÅ‚a brÄ…zowy medal w konkurencji kata ind. dziewczÄ…t 8-9 lat.
Bernadetta Kuleczka zdobyÅ‚a brÄ…zowy medal w konkurencji kata ind. dziewczÄ…t 16-17 lat. Arkadiusz KwaÅ›niewski uplasowaÅ‚ siÄ™ na trzecim miejscu w konkurencji kumite ind. chÅ‚opców 14-15 lat -52kg zdobywajÄ…c brÄ…zowy medal.

Bernadetta Kuleczka i Arek KwaÅ›niewski zakwalifikowali siÄ™ tym samym na Mistrzostwa Polski Juniorów, które odbÄ™dÄ… siÄ™ niebawem w Poznaniu. Gratulujemy