Wydrukuj tÄ™ stronÄ™
poniedziałek, 07 listopada 2016 07:38

Pracowity weekend dla karateków Inochi Gniezno

mn

W miniony weekend karatecy gnieźnieÅ„skiego Inochi uczestniczyli w dwóch rozgrywkach, odbywajÄ…cych siÄ™ w Zdunach i Kurniku, powracajÄ…c z licznymi medalami.

W sobotÄ™ 5 listopada odbyÅ‚y siÄ™ kolejne zawody rankingowe Wielkopolskiego ZwiÄ…zku Karate - XIV Zduny Karate Cup 2016. Każdy z zawodników Klubu Inochi wróciÅ‚ do domu z medalem. W konkurencji kata startowali: Bernadetta Kuleczka – zdobywajÄ…c zÅ‚oty medal, Filip Owczarzak – wywalczyÅ‚ srebrny medal, a MikoÅ‚aj Owczarzak – brÄ…zowy medal. StartujÄ…cy w konkurencji kumite Arkadiusz KwaÅ›niewski po zaciÄ™tej rywalizacji wywalczyÅ‚ ostatecznie brÄ…zowy medal. Gratulujemy po raz kolejny

MÅ‚odsi zawodnicy Klubu Karate Inochi Gniezno startowali 6.11.2016 w IV Otwartym Turnieju Karate Dzieci i MÅ‚odzieży o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Kórnik. Wszyscy rywalizowali w konkurencji kata indywidualne zdobywajÄ…c Å‚Ä…cznie 7 medali: zÅ‚oto wywalczyli: Alicja KaszyÅ„ska, Julita Bartz oraz Kacper Majchrzak; srebro zdobyÅ‚a Maria Nawrot, a brÄ…zowe medale przypadÅ‚y w udziale: Jolancie Woźniak, Hannie Staniszewskiej oraz Adriannie Pilipczuk. Oskarowi Królakowi, dla którego byÅ‚y to pierwsze zawody niewiele zabrakÅ‚o do medalu. Å»yczymy kolejnych udanych startów.