Wydrukuj tÄ™ stronÄ™
środa, 03 listopada 2021 10:59

Cztery medale zawodniczki Inochi podczas Mistrzostw Europy

mn

Podczas minionych Mistrzostw Europy w karate w Rumunii, reprezentująca gnieźnieński klub karate Inochi Alicja Kaszyńska zdobyła cztery medale.

MiÄ™dzy 27 a 31 Października 2021 w Oradea w Rumunii odbyÅ‚y siÄ™ Mistrzostwa Europy IKU w karate. W zawodach startowaÅ‚o 550 uczestników z 15 krajów.

Alicja KaszyÅ„ska, która reprezentowaÅ‚a Klub Karate Inochi Gniezno zdobyÅ‚a na tej prestiżowej imprezie aż 4 medale. ZdeklasowaÅ‚a przeciwniczki w konkurencji kata indywidualne dziewczÄ…t 12-13 lat +6KYU oraz kata indywidualne dziewczÄ…t 12-13 open zdobywajÄ…c w obu konkurencjach pierwsze miejsca.

Ponadto w konkurencji kumite indywidualne dziewczÄ…t 12-13 lat wywalczyÅ‚a brÄ…zowy medal. Dodatkowo, wraz z Ukrainkami wywalczyÅ‚a srebrny medal w konkurencji kumite drużynowe dziewczÄ…t.