Wydrukuj tÄ™ stronÄ™
piÄ…tek, 22 maja 2015 11:20

Cztery medale dla GKK Yoshitaka Dojo

MateriaÅ‚ nadesÅ‚any

Kolejny Å›wietny start zawodników GKK Yoshitaka Dojo, którzy zdobyli 3 medale na Mistrzostwach Wielkopolski oraz 1 medal na Pucharze Polski Shotokan.

Impreza Å›wietnie zorganizowana wspaniaÅ‚a rywalizacja ekip z caÅ‚ej Polski w MW startowaÅ‚o trzech zawodników naszego klubu którzy wywalczyli medale:

- Nadia Winkiel kategoria 8-9 lat złoty medal zaprezentowała ślicznie wykonane kata Taykioku Shodan.

- Patryk Majewski wywalczyÅ‚ zÅ‚oto i Eryk Kujawski brÄ…zowy medal w kategorii chÅ‚opcy 12-13 którzy nie dali szansy swoim rywalom.

KolejnÄ… niespodziankÄ™ w postaci pozycji medalowej odnotowaÅ‚ nasz mÅ‚odzik Andrzej Rożak, który podtrzymuje wysoki poziom od poczÄ…tku roku w startach na prestiżowych miÄ™dzynarodowych turniejach w ramach PZK takich najsilniejszych organizacji, jak WKF i ESKA zdobywajÄ…c medale ale co najważniejsze walczÄ…c z najlepszymi zdobywa doÅ›wiadczenie.

Na Pucharze Polski wywalczyÅ‚ brÄ…zowy medal wÅ›ród bardzo silnej ekipy mÅ‚odzików .Jak podsumowaÅ‚ trener Adam Skrzypczak poziom wyszkolenia kadry klubu wzrasta co daje wspaniaÅ‚e perspektywy na dalsze starty w turniejach organizowanych w ramach PZK.

DziÄ™kujemy wszystkim zaangażowanym osobÄ… wspierajÄ…cym nasz klub w organizacji wyjazdów.