Wydrukuj tÄ™ stronÄ™
czwartek, 10 listopada 2022 09:47

Młodziczka MKS PR Gniezno ze zwycięstwem w Obornikach

MKS PR

W poniedziaÅ‚ek 7 listopada, gnieźnieÅ„ski zespóÅ‚ rozegraÅ‚ mecz wyjazdowy z drużynÄ… APR Gladiator Oborniki.

Spotkanie należaÅ‚o do tych wyrównanych. Przez wiÄ™kszość czasu żadna z drużyn nie potrafiÅ‚a zdobyć przewagi. Dopiero w dwudziestej minucie spotkania, zespóÅ‚ z Gniezna wypracowaÅ‚ sobie czteropunktowe prowadzenie (8:12), jednak rywalki do samego koÅ„ca pierwszej części meczu nie odpuszczaÅ‚y. Wynik do przerwy – 13:14.
PoczÄ…tek drugiej poÅ‚owy zdecydowanie należaÅ‚ do MKS PR Gniezno. Drużyna pod wodzÄ… duetu Olgierda Staszewskiego i PrzemysÅ‚awa Åšmigiowskiego, szybko powróciÅ‚a do czteropunktowej przewagi, a w 38 minucie spotkania widniaÅ‚ wynik 20:25. KoÅ„cówka spotkania byÅ‚a niezwykle emocjonujÄ…ca. APR Gladiator Oborniki zdoÅ‚aÅ‚ odrobić stratÄ™ i do koÅ„ca spotkania trudno byÅ‚o wytypować zwyciÄ™zcÄ™. Ostatecznie to drużyna z Pierwszej Stolicy Polski cieszyÅ‚a siÄ™ ze zwyciÄ™stwa 29:30.

APR Gladiator Oborniki: ChruÅ›ciel, Kwiatkowska, Nogaj, Gierusz (12), Mamet, Kowalska (1), KuliÅ„ska (1), Pankiewicz, Popiela (6), Bukowska (9), Piecha.

MKS PR Gniezno: TanaÅ›, Staszewska, Kordys (1), Michalak, KoÅ›ciaÅ„ska (3), Hyża (4), Gola (13), Kraczek, Kurczych (2), Kowalska (2), Ambrożak, KlÄ…skaÅ‚a, Kleczkowska (3), Piotrowska (2), Walaszczyk, Strzelczyk.