Wydrukuj tÄ™ stronÄ™
poniedziałek, 24 maja 2021 06:52

Siódma porażka rezerw MKS PR II

MKS PR

KaPi Meble MKS PR II Gniezno przegraÅ‚ po ambitnej walce w Lubinie z miejscowym MKS ZagÅ‚Ä™biem II 31:26. To siódma przegrana podopiecznych trenera Romana Solarka w tym sezonie.

Sobotnie spotkanie od samego poczÄ…tku trzymaÅ‚o w napiÄ™ciu. Gra toczyÅ‚a siÄ™ bramka za bramkÄ™. Premierowa odsÅ‚ona starcia zakoÅ„czyÅ‚a siÄ™ zwyciÄ™stwem 15-10 miejscowych, choć jeszcze do 21 minuty na tablicy wyników widniaÅ‚ wynik remisowy.

Po zmianie stron gnieźnianki nie zdoÅ‚aÅ‚y zminimalizować straty do rywalek. Co gorsza, w pewnym momencie gry przewaga ZagÅ‚ebia II wzrosÅ‚a do oÅ›miu trafieÅ„ (41 minuta gry). ZespóÅ‚ z Gniezna poderwaÅ‚ siÄ™ jeszcze do lotu dwukrotnie minimalizujÄ…c straty do czterech goli, ale ostatecznie zryw ten okazaÅ‚ siÄ™ niewystarczajÄ…cy na rezerwy mistrza Polski. Ostatecznie, mimo bardziej wyrównanej gry w drugiej części spotkania gnieźnianki musiaÅ‚y uznać wyższość przeciwniczek, które triumfowaÅ‚y 31-26.

KaPi Meble MKS PR II Gniezno: Bober, Olejniczak – Alwin (5), BrzÄ…kaÅ‚a, Draheim (4), SkoczeÅ„ (1), DolaciÅ„ska (7), MusiaÅ‚ (2), Grzegorek, WabiÅ„ska (3), TanaÅ›, ChwiaÅ‚kowska (2), Åšmigowska (2).