wtorek, 11 czerwca 2019 13:17

13 medali dla zawodników Inochi Gniezno

mnopr
13 medali dla zawodników Inochi Gniezno zdjÄ™cie nadesÅ‚ane

W minionÄ… niedzielÄ™ zawodnicy gnieźnieÅ„skiego klubu karate wziÄ™li udziaÅ‚ w kilku zmaganiach, w trakcie których zdobyli kilka wysokich lokat.

Mistrzostwa Polski Karate Shotokan, Puchar Polski Masters Karate Shotokan, Mistrzostwa Wielkopolski w Karate Shotokan - 13 medali zdobyli zawodnicy Inochi Gniezno podczas wymienionych turniejach sportowych, jakie zostaÅ‚y rozegrane w różnych klasyfikacjach wiekowych.

W minionÄ… niedzielÄ™ w Poznaniu rozegrane zostaÅ‚y Mistrzostwa Polski Karate Shotokan. Zawodnicy Inochi zdobyli Å‚Ä…cznie 4 medale na tej imprezie:
- Bernadetta Kuleczka - 1 miejsce w kata ind. juniorek oraz 2 miejsce w kata ind. U21 (rywalizując w wyższej kategorii wiekowej),
- Arkadiusz KwaÅ›niewski - 3 miejsce kumite ind. kadetów,
- Kacper Majchrzak - 3 miejsce kumite ind. kadetów.

Oprócz tych zawodów tego dnia rozegrane zostaÅ‚y Mistrzostwa Wielkopolski w Karate Shotokan dla mÅ‚odszych zawodników. Oni również nie zawiedli i wrócili z 8 medalami:
- Alicja Kaszyńska - 1 miejsce kata ind. dziewcząt 8-9 lat, 1 miejsce kumite ind. dziewcząt 8-9 lat,
- Jolanta Woźniak - 1 miejsce kata ind. dziewczÄ…t 10-11 lat, 1 miejsce kumite ind. dziewczÄ…t 10-11 lat,
- MichaÅ‚ Górecki - 1 miejsce kata ind. chÅ‚opców 7 lat, 1 miejsce kata ind. poczÄ…tkujÄ…cych chÅ‚opców 7 lat,
- Zuzanna Gbur - 2 miejsce kumite ind. dziewczÄ…t 8-9 lat,
- David Mikayelyan - 3 miejsce kihon chÅ‚opców 6 lat i mÅ‚odsi.

Na koniec rozegrane zostaÅ‚y zawody Pucharu Polski Masters w Karate Shotokan, podczas których sensei Marta PawÅ‚owska zdobyÅ‚a 2 miejsce w kata ind. kobiet.